twórz i sprzedawaj własne kursy internetowe za pomocą systemu WP Idea

Poznaj narzędzie, które pozwoli Ci sprzedawać i obsługiwać
kursy w klika kliknięć

30 dniowy okres próbny

Platforma na własność

Płacisz tylko raz i zyskujesz własną platformę. Nie ma tu żadnego abonamentu, ani prowizji. Platforma jest Twoja i możesz nią zarządzać jak chcesz.

Pomoc we wdrożeniu

Nasz zespół pomoże Ci w instalacji i wstępnej konfiguracji platformy. Dzięki temu ruszysz ze swoim kursem jeszcze szybciej i łatwiej. Będziemy też dostępni, jeżeli będziesz mieć pytania związane z działaniem WP Idea.

Gwarancja satysfakcji

Zyskujesz 30 dniową, bezwarunkową gwarancję natychmiastowego zwrotu pieniędzy bez pytań i żalu jeżeli cokolwiek Cię nie usatysfakcjonuje.

Jak bez wiedzy technicznej zarabiać na własnych kursach online?

Sprzedaż kursów online to świetny pomysł na zarabianie pieniędzy!​

Daje ogromną swobodę i dużo możliwości. Możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności obsługi wysyłki i magazynu. Wszystko można ustawić tak, aby działało automatycznie!

Kursy internetowe to również możliwość przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia innym osobom.

Edukując możesz zmieniać świat na lepsze!

JAK TO DZIAŁA

W jaki sposób działa WP Idea?

Wykup platformę lub wypróbuj bezpłatnie

Wdrożymy i wstępnie skonfigurujemy dla Ciebie platformę WP Idea pod wybraną domeną / subdomeną lub po prostu skorzystasz z naszego hostingu.

Wybierz szablon, dopasuj kolorystykę i dodaj swój pierwszy kurs

Dzięki wygodnemu kreatorowi jest to naprawdę proste. Każdy detal jest tu oparty o sugestie, klientów.

Zobacz jak łatwo dodać kurs

Sprzedawaj kursy wykorzystując pełen system do ich dystrybucji

Gdy opublikujesz kurs online, pozostaje Ci jedynie promować stronę, rozwijać ofertę i cieszyć się zamówieniami. System WP Idea zadba o resztę, rozsyłając maile, faktury i materiały dla kursantów.

Usługę instalacji otrzymasz gratis

Jak bez wiedzy technicznej zarabiać na własnych kursach online?

Przygotowanie treści kursu i materiałów dla kursantów to pestka w porównaniu z kwestiami technicznymi, którymi trzeba się zająć, aby udostępnić kurs w przyjaznej formie. Takich kwestii jest sporo – obsługa sprzedaży, przyznanie kursantowi dostępu do kursu, wygenerowanie faktur za zakup, zapis na listę mailingową, utworzenie konta, wysłanie danych do logowania itp.

Ręczna obsługa tych wszystkich zadań sprawi, że będziesz tylko odpisywać na maile z pretensjami i powtarzającymi się pytaniami. W konsekwencji odechce Ci się Twojego biznesu, stracisz zapał i motywację, by edukować innych.

A co jeśli powiem Ci, że istnieje narzędzie, które zrobi za Ciebie te wszystkie zadania. Co więcej, jest ono tak proste w obsłudze, że poradzi sobie z tym każdy, kto umie przeglądać strony internetowe! Nie musisz więc posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, programistycznej, ani informatycznej, żeby stworzyć swój wymarzony kurs. Wystarczy, że wykorzystasz to narzędzie. Zanim jednak Ci o nim opowiem, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Michał Jaworski i od 2011 roku jestem właścicielem firmy, w której tworzymy narzędzia dla osób przedsiębiorczych, które ciężką pracą, determinacją i zaangażowaniem, udowadniają, że wybór, jakiego kiedyś dokonali prowadzi do spełnienia, wolność i niezależność.

Jeśli chcesz mnie poznać nieco bliżej, zapraszam Cię do obejrzenia mojego wystąpienia na WordCamp. Z prezentacji dowiesz się, jak zwiększyć sprzedaż za pomocą jednej, prostej techniki. Ta wiedza na pewno Ci się przyda!

Opinie

Komu już pomogliśmy?

Sprawdź również recenzje nagrane przez naszych użytkowników

FUNKCJE SYSTEMU

Zamień swoją wiedzę w kurs online i zarabiaj!

Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich kwestiach technicznych związanych z obsługą kursów online, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Stworzenie Twojego kursu możesz ograniczyć tylko do tych przyjemnych kwestii – wybrania szablonu, szaty kolorystycznej, zaprojektowania lekcji i poszczególnych modułów. Pozostanie Ci jeszcze wypełnienie kursu treścią i możesz startować z automatyczną sprzedażą!

Jak to możliwe?

Za chwilę poznasz narzędzie, które automatycznie utworzy konto dla kursanta, wyśle dane do logowania, przyjmie płatność za kurs, wystawi fakturę itp. Tobie pozostanie tylko promowanie kursu i sprawdzanie, czy nie przekroczysz w tym roku drugiego progu podatkowego!

WP Idea

WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Jest to rozwiązanie, które otrzymujesz na własność, dzięki czemu masz nad nim pełną kontrolę i pozostajesz “na swoim”.

Najważniejsze funkcje WP Idea

Intuicyjny kreator

Dzięki wygodnemu kreatorowi, tworzenie kursu internetowego jest łatwe i przyjemne. Kreator krok po kroku pokaże Ci, jak stworzyć kurs.
Zrobisz to szybko i bezproblemowo.
Nawet bez wiedzy technicznej!

Wbudowany szablon

Oprogramowanie WP Idea zawiera dwa estetyczne szablony – klasyczny i nowoczesny. Oba dostępne są w wielu gotowych wariantach kolorystycznych, które można dowolnie modyfikować. Bez problemu dobierzesz więc rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Integracja z systemami płatności, fakturującymi i mailingowymi

WP Idea posiada możliwość łatwej integracji z najpopularniejszymi operatorami płatności w Polsce oraz z systemem PayPal. Wspiera również nowoczesne technologie płatnicze oparte o blockchain (kryptowaluty).

WP Idea to pełna automatyzacja. Za pomocą integracji z systemami fakturującymi możesz automatycznie wystawiać i wysyłać faktury za zakupione kursy.

Dzięki integracji z systemami mailingowymi możesz automatycznie tworzyć listy klientów w swoim systemie mailingowym. To idealny sposób na budowanie relacji z klientami i prowadzenie skutecznego marketingu.

Dodatkowe funkcje naszego systemu

Kody zniżkowe

Kody zniżkowe

To łatwy sposób na tworzenie promocji i zachęcanie klientów do zakupów. Możesz ustawić takie parametry jak: typ kodu (kwotowy, procentowy), data rozpoczęcia i zakończenia promocji itp. Wybierając poszczególne parametry, zyskasz całkowitą kontrolę nad oferowaną zniżką.

Pakiety

PLUS / PRO

Pakiety

Dzięki pakietom możesz sprzedawać dostęp do wybranych kursów, łącząc je w jeden produkt. Pozwala to podnieść cenę jednostkowej sprzedaży i zwiększyć zysk, szczególnie gdy dostęp do pakietów jest limitowany czasowo lub ilościowo.

Śledzenie postępów

PLUS / PRO

Śledzenie postępów

Każdy kurs ma możliwość aktywacji modułu śledzenia postępów. Kursanci mogą dzięki temu odznaczać przerobione lekcje i sprawniej poruszać się po zawartości kursu.

Ograniczony czasowo dostęp do kursu

PRO

Ograniczony czasowo dostęp do kursu

Ustawienie czasowego dostępu do kursu daje możliwość tworzenie kursów płatnych abonamentowo. Dodatkowy moduł – powiadomień o wygasającym dostępie (z opcją generowania kodu zniżkowego) – zachęca do wykupienia dostępu na kolejny okres.

Udostępnianie treści z opóźnieniem

PLUS / PRO

Udostępnianie treści z opóźnieniem

Udostępnianie zawartości kursu z opóźnieniem daje możliwość kontroli nad procesem nauki kursantów. To również możliwość sprzedaży abonamentu, w którym bez przedłużenia dostępu do kursu, nie uzyskuje się wglądu do kolejnych treści.

Klonowanie kursów

PLUS / PRO

Klonowanie kursów

Możliwość łatwego kopiowania kursów pozwala w szybki sposób utworzyć różne odmiany kursów, np. wersje standard, premium, VIP itp. Dzięki temu można z łatwością stworzyć kilka produktów i zmaksymalizować zysk.

Możliwość sprzedaży kursu na prezent

PRO

Możliwość sprzedaży kursu na prezent

Opcja ta umożliwia sprzedaż kursów w formie voucherów, którymi kupujący mogą obdarować dowolnie wybraną osobę. Voucher w formie pliku PDF może zostać wydrukowany i wręczony w formie fizycznego upominku.

Integracja z zewnętrznymi sklepami

PRO

Integracja z zewnętrznymi sklepami

Prowadzisz już sklep na WooCommerce lub Shoplo i chcesz za jego pomocą sprzedawać dostęp do kursów? Nie ma problemu! Dzięki naszej integracji zrobisz to z łatwością, łącząc sprzedaż w swoim sklepie, z dostępem do kursów na platformie WP Idea.

Oraz wiele więcej...

Pamiętaj, że kupując dowolny pakiet otrzymujesz rok darmowej aktualizacji, dzięki której będziesz miał dostęp do nowych dodanych funkcji!

Usługę instalacji orzymasz gratis

WYPRÓBUJ

Chcesz sprawdzić jak działa WP Idea?

Wahasz się między wyborem odpowiedniej platformy do tworzenia i sprzedaży kursów internetowych? Chciałbyś mieć możliwość przetestowania produktu przed zakupem?

My dajemy Ci taką możliwość!

30 dni na próbę

Darmowa instalacja

Pełne wsparcie

Jeśli uznasz, że chcesz z nami zostać, wybierzesz dogodną dla siebie opcje, a my zajmiemy się resztą.

DLACZEGO WARTO

Ile tak naprawdę to kosztuje?

Ile może kosztować narzędzie ułatwiające pracę, pozwalające zaoszczędzić czas i pomagające tworzyć kursy, które będą zasilać Twój budżet? Jednym słowem – narzędzie, które wykona żmudną i czasochłonną pracę, automatyzując ją dla Ciebie.

Kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych? Nie, to nie jest jego cena!
To wyniki sprzedażowe, jakie uzyskują osoby, które korzystają z WP Idea podczas JEDNEJ kampanii sprzedażowej, a robią ich kilka w roku!

Wyniki sprzedaży jednego z kursów stworzonego na platformie WP Idea

Tniemy koszty…

Wiesz, ile zapłacisz, za tego typu platformę w agencji interaktywnej?
Przyjrzyj się poszczególnym kosztom:

Zamówienie
w agencji interaktywnej

Dedykowany szablon

od 4 000 zł

W cenie

Pojedyncza integracja z systemem płatności, mailingowym lub fakturującym

1 500 - 3 000 zł

W cenie

Zabezpieczanie treści

3 000 - 6 000 zł

W cenie

Automatyczne przydzielanie dostępu

1 000 - 2 000 zł

W cenie

Obsługa abonamentów i kodów zniżkowych

od 5 000 do 8 000 zł

W cenie

Całkowity koszt

17 500 - 28 000 zł

Całkowity koszt

od 997 zł

Usługę instalacji otrzymasz gratis

Co otrzymasz zamawiając platformę WP Idea?

Oprogramowanie WP Idea

WP Idea to narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów internetowych bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Zainstalujemy i skonfigurujemy je dla Ciebie. Dzięki temu otrzymasz rozwiązanie gotowe do pracy! Od razu możesz dodać swój kurs online oraz rozpocząć sprzedaż. Łatwiej się nie da!

Rok darmowych aktualizacji

Oprogramowanie WP Idea ciągle ewoluuje, aby spełniać wszystkie wymagania klientów. Wraz z oprogramowaniem otrzymasz aż rok aktualizacji WP Idea i tym samym zyskasz dostęp do nowych funkcji, które pojawią się w tym czasie. Dzięki temu będziesz tworzyć jeszcze lepsze kursy!

Rok wsparcia technicznego

Boisz się, że natkniesz się na problem, który sprawi Ci trudność w obsłudze oprogramowania lub sprzedaży kursu? Nie martw się, nie zostawiamy Cię bez opieki. Zależy nam, aby Twój kurs online wystartował i cieszył się jak największą popularnością. Z chęcią Ci pomożemy.

Pakiet OPIEKA

Wirusy, włamania, a nawet przypadkowe działanie może doprowadzić do problemów z działaniem Twojej strony internetowej. Korzystając z Pakietu OPIEKA otrzymujesz szereg usług, które pozwolą wiedzieć co się dzieje i odpowiednio reagować. Otrzymasz również rozszerzoną pomoc związaną z konfiguracją i użytkowaniem platformy.

Dokładną instrukcję obsługi

Dzięki przejrzystej i prostej instrukcji bez problemu poradzisz sobie z ustawieniem nawet najbardziej zaawansowanych funkcji oprogramowania.

30-dniową gwarancję satysfakcji i fakturę VAT

Testuj bez zmartwień – masz 30 dni, aby zwrócić oprogramowanie, jeśli nie spełni ono Twoich oczekiwań lub nie sprawdzi się w Twoim biznesie. Wystarczy jeden Twój e-mail! A dzięki fakturze VAT bez problemu uwzględnisz zatem oprogramowanie w kosztach swojej działalności.

Usługę instalacji otrzymasz gratis

ZAMÓW JUŻ TERAZ

Wybierz wersję WP Idea
idealną dla siebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wersje platformy WP Idea. Dzięki temu możesz wybrać narzędzie, które najlepiej spełni twoje wymagania. Dostępna jest wersja START, PLUS I PRO.

Dobierz rozwiązanie idealne dla siebie!

Chciałbyś kupić nasz system na raty lub subskrypcję?

Interesuje Cię opcja płatności ratalnej lub platforma hostowana na naszym serwerze z pełną opieką i wybraną funkcjonalnością w cenie już od 97 zł netto miesięcznie? Napisz do nas, a prześlemy Ci szczegóły!
  • Start
  • Plus
  • Professional

30-dniowa gwarancja satysfakcji​

Jeśli w ciągu 30 dni postanowisz zrezygnować oddamy Ci pieniądze!

Bez podania przyczyny

Natychmiastowy zwrot

Bez dodadkowych pytań

Dlaczego udzielamy takiej gwarancji?

Powód jest jeden: wiemy, że WP Idea to konkretny i sprawdzony produkt, który pozwala na natychmiastową automatyzację biznesu. Dlatego nie boimy się, że zwrócisz to narzędzie, bo wiemy, że będziesz w 200% zadowolony!

Usługę instalacji otrzymasz gratis

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nam użytkownicy

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Podatek VAT zostanie doliczony przy przejściu do zamówienia.

Tak, płatność jest jednorazowa. Po okresie roku możliwe jest przedłużenie pakietu wsparcia i aktualizacji na preferencyjnych warunkach.

Aby platforma działała, potrzebna jest jeszcze domena i hosting. Poza tym niezbędne jest konto w wybranym systemie płatności oraz opcjonalnie konta w systemie mailingowym i fakturującym. Dodatkowym kosztem może być również hosting wideo (vimeo.com, wistia.com itp.).

W każdym pakiecie otrzymujesz oprogramowanie WP Idea, instrukcję oraz wsparcie i aktualizacje. Funkcje oprogramowania różnią się w zależności od pakietu i zostały przedstawione w tabeli powyżej. Maksymalny czas odpowiedzi na pytania przesyłane do naszego wsparcia różni się w zależności od pakietu i wynosi od 3 dni (pakiet Start) do 1 dnia roboczego (pakiet Pro).

Pakiet OPIEKA to pakiet usług, dzięki którym Twoja platforma kursowa będzie bezpieczna (skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowanie, monitoring dostępności). W pakiecie OPIEKA otrzymujesz również rozszerzone wsparcie (logowanie na platformie, konfigurowanie platformy i innych składników, dostęp przez FTP itp.) oraz dostęp do konsultacji w razie nietypowych pytań i wyzwań.

Platforma WP Idea posiada wbudowaną integrację z następującymi systemami płatności: PayPal (bez płatności cyklicznych), tpay.com (transferuj.pl), PayU, Dotpay, Przelewy24, Coinbase (kryptowaluty). Możesz przeprowadzać szybkie testy bez konieczności dokonywania realnych płatności. Platforma pozwala aktywować dowolną liczbę integracji jednocześnie np. PayPal i tpay.com.

Platforma posiada integrację z 5 systemami fakturującymi: iFirma, wFirma, inFakt, Taxe oraz fakturownia.pl. Jeśli nie masz jeszcze żadnego systemu do automatycznego wystawiania faktur, to rekomendowane jest skorzystanie z systemu Fakturownia.

Platforma pozwala na integrację z następującymi systemami mailingowymi: GetResponse, FreshMail, MailerLite, SALESManago, MailChimp, ActiveCampaign, Interspire, iPresso i Converkit. Integracja pozwala zapisywać kursantów na wybraną listę mailingową po zakupie danego kursu. Możliwe jest również włączenie opcjonalnego zapisu na newsletter.

Kody zniżkowe dostępne na platformie mogą być ustawione jako kwotowe lub procentowe. Możliwe jest też ustawienie daty początku i końca promocji, maksymalnej liczy użyć, czy ograniczyć dany kod do konkretnego kursu.

Dzięki funkcjonalności klonowania kursów możliwe jest skopiowanie całego kursu i utworzenie na tej podstawie nowego. Dzięki temu można szybko stworzyć podobny kurs lub różne wersje cenowe sprzedawanego kursu (Premium, VIP itp.). Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Śledzenie postępów to funkcjonalność, która pozwala kursantom odznaczać przerobiony materiał i śledzić jaka część kursu została już zrealizowana. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Funkcja ta pozwala na udostępnianie kolejnych lekcji w określonym czasie. Możliwe jest np. ustawienie, by nowa lekcja dostępna była co 24 godziny, dzięki czemu kursant skupi się na obecnie dostępnym materiale. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwe jest tworzenie pakietów z dowolnych kursów utworzonych na platformie. Taki pakiet ma niezależną cenę i ustawienia integracyjne. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwa jest sprzedaż dostępu do kursu w formie abonamentowej. W takim przypadku należy zdefiniować czas dostępu do kursu (np. 30 dni) oraz przypomnienia o kończącym się dostępie. Możliwe jest również automatyczne generowanie kodu zniżkowego, który jest ważny, dopóki subskrypcja jest aktywna – zachęcając tym samym do przedłużenia dostępu na kolejny okres. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakiecie Pro.

Staramy się, aby narzędzia, które tworzymy, były intuicyjne i proste w obsłudze. Jeżeli jednak napotkasz jakiś problem, pomożemy. Razem z oprogramowaniem otrzymujesz dostęp do wsparcia, dzięki któremu poradzisz sobie z napotkanymi trudnościami.

Dzięki nim możemy ustawić różne opcje cenowe danego produktu.

Ważność Pakietu Opieka liczona jest od daty zakupu oprogramowania.

Gotowe pakiety dokumentów są dostępne na naszej stronie. Znajdziesz je tu: Pakiet Działaj Legalnie a także Pakiet RODO Krok po kroku.

Tak, platformę zakupujesz na własność. Po roku użytkowania wygasa licencja, a wraz z nią wsparcie i aktualizacje. Platforma jednak działa tak, jak do tej pory – możesz tworzyć i sprzedawać kursy. Licencję można odnowić, przed wygaśnięciem wysyłamy informację wraz z rabatem.

Skontaktuj się z nami! Możesz skorzystać z chatu dostępnego w prawej cześci strony na dole, możesz zamówić rozmowę poprzez widget z lewej strony. Możesz też napisać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres email pytania@wpidea.pl. Postaramy się wszystko wyjaśnić.
KONTAKT

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

+48 000 000 000

pytania@wpidea.pl

Formularz kontaktowy