TWÓRZ I SPRZEDAWAJ WŁASNE KURSY INTERNETOWE BEZ WIEDZY TECHNICZNEJ

Poznaj narzędzie, które pozwoli Ci sprzedawać i obsługiwać
kursy w klika kliknięć

UWAGA: Oferta limitowana!

Kup teraz, a otrzymasz gratis usługę instalacji i wstępnej konfiguracji oprogramowania WP Idea o wartości 369 zł. Dzięki temu ruszysz ze swoim kursem jeszcze szybciej i łatwiej 🙂

Jak bez wiedzy technicznej zarabiać na własnych
kursach online?

Sprzedaż kursów online to świetny pomysł na zarabianie pieniędzy! Daje ogromną swobodę i dużo możliwości. Możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności obsługi wysyłki i magazynu. Wszystko można ustawić tak, aby działało automatycznie!

Kursy internetowe to również możliwość przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia innym osobom. Edukując możesz zmieniać świat na lepsze!

Zastanawiasz się, jak to zrobić?

Przygotowanie treści kursu i materiałów dla kursantów to pestka w porównaniu z kwestiami technicznymi, którymi trzeba się zająć, aby udostępnić kurs w przyjaznej formie. Takich kwestii jest sporo – obsługa sprzedaży, przyznanie kursantowi dostępu do kursu, wygenerowanie faktur za zakup, zapis na listę mailingową, utworzenie konta, wysłanie danych do logowania itp.

Ręczna obsługa tych wszystkich zadań sprawi, że będziesz tylko odpisywać na maile z pretensjami i powtarzającymi się pytaniami. W konsekwencji odechce Ci się Twojego biznesu, stracisz zapał i motywację, by edukować innych.

A co jeśli powiem Ci, że istnieje narzędzie, które zrobi za Ciebie te wszystkie zadania. Co więcej, jest ono tak proste w obsłudze, że poradzi sobie z tym każdy, kto umie przeglądać strony internetowe! Nie musisz więc posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, programistycznej, ani informatycznej, żeby stworzyć swój wymarzony kurs. Wystarczy, że wykorzystasz to narzędzie. Zanim jednak Ci o nim opowiem, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Michał Jaworski i od 2011 roku jestem właścicielem firmy, w której tworzymy narzędzia dla osób przedsiębiorczych, które ciężką pracą, determinacją i zaangażowaniem, udowadniają, że wybór, jakiego kiedyś dokonali prowadzi do spełnienia, wolność i niezależność.

Jeśli chcesz mnie poznać nieco bliżej, zapraszam Cię do obejrzenia mojego wystąpienia na WordCamp 2016. Z prezentacji dowiesz się, jak zwiększyć sprzedaż za pomocą jednej, prostej techniki. Ta wiedza na pewno Ci się przyda!

Komu już pomogliśmy?

“Współpracowałem z Michałem przy realizacji projektu Budżet domowy w tydzień – internetowego kursu obejmującego lekcje wideo, ćwiczenia oraz dodatkowe materiały szkoleniowe dostępne wyłącznie dla nabywców kursu. Michał przygotował i wdrożył dla mnie kompletną platformę umożliwiającą sprzedaż i udostępnianie tego kursu. Udało nam się stworzyć rozwiązanie, które w pełni automatyzuje proces sprzedaży kursu przez Internet minimalizując nakład pracy. W trakcie prac, jak i po ich zakończeniu, kontakt z Michałem był niezawodny. To co u niego cenię, to nieczęsto spotykana umiejętność koncentrowania się na rzeczach istotnych, przeanalizowania moich pomysłów oraz ich konstruktywnej krytyki – to pozwoliło nam zrealizować lepsze rozwiązanie niż to, które pierwotnie chciałem u niego zamówić. I nadal współpracujemy :)”

Michał Szafrański – JakOszczedzacPieniadze.pl

“Do Michała zgłosiłam się z zapotrzebowaniem na platformę, na której mógłby powstać mój kurs online z zarządzania czasem. Nic nie wiedziałam na ten temat i nie miałam pojęcia za co się zabrać. Michał zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem. Platforma, która powstała jest przez Klientki bardzo chwalona jako przejrzysta, czytelna i łatwa w użyciu. A wiadomo, że zadowolenie Klientów jest najważniejsze. W 100% polecam rozwiązania Michała – ja zamierzam z nich korzystać w przyszłości. “

Ola Budzyńska – PaniSwojegoCzasu.pl

“Michał jest właściwą osobą, do której należy się zgłosić, kiedy wiesz, że chcesz zrobić szkolenie on-line, a nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać od technicznej strony. Skorzystałem z proponowanych przez niego rozwiązań, bezproblemowo wdrożył rozwiązania, które mi się wymarzyły i – co najważniejsze – wszystko funkcjonowało i wciąż doskonale funkcjonuje.”

Jason Hunt, jasonhunt.pl

Zobacz też opinie wideo...

Zamień swoją wiedzę w kurs online i zarabiaj!

Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich kwestiach technicznych związanych z obsługą kursów online, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Stworzenie Twojego kursu możesz ograniczyć tylko do tych przyjemnych kwestii – wybrania szablonu, szaty kolorystycznej, zaprojektowania lekcji i poszczególnych modułów. Pozostanie Ci jeszcze wypełnienie kursu treścią i możesz startować z automatyczną sprzedażą!

Jak to możliwe? Za chwilę poznasz narzędzie, które automatycznie utworzy konto dla kursanta, wyśle dane do logowania, przyjmie płatność za kurs, wystawi fakturę itp. Tobie pozostanie tylko promowanie kursu i sprawdzanie, czy nie przekroczysz w tym roku drugiego progu podatkowego!

Poznaj

WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Jest to rozwiązanie, które otrzymujesz na własność, dzięki czemu masz nad nim pełną kontrolę i pozostajesz “na swoim”. Poznaj kluczowe elementy WP Idea:
Intuicyjny kreator

Dzięki wygodnemu kreatorowi, tworzenie kursu
internetowego jest łatwe i przyjemne. Kreator krok po kroku
pokaże Ci, jak stworzyć kurs. Zrobisz to szybko i
bezproblemowo. Nawet bez wiedzy technicznej!

 

 

Wbudowany szablon

Oprogramowanie WP Idea zawiera estetyczny szablon, który działa niezależnie od motywu zainstalowanego w systemie WordPress. Szablon ten dostępny jest w 8 wariantach kolorystycznych. Bez problemu dobierzesz więc rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

 

Integracja z systemami płatności

WP Idea posiada możliwość łatwej integracji z najpopularniejszymi operatorami płatności w Polsce oraz z systemem PayPal. Możliwe jest włączenie jednej lub kilku bramek płatności.

Integracja z systemami fakturującymi

WP Idea to pełna automatyzacja. Za pomocą integracji z systemami fakturującymi możesz automatycznie wystawiać i wysyłać faktury za zakupione kursy.

 
Integracja z systemami mailingowymi

Dzięki integracji z systemami mailingowymi możesz automatycznie tworzyć listy klientów w swoim systemie mailingowym. To idealny sposób na budowanie relacji z klientami i prowadzenie skutecznego marketingu.

 

Ponadto...

Kody zniżkowe

To łatwy sposób na tworzenie promocji i zachęcanie klientów do zakupów. Możesz ustawić takie parametry jak: typ kodu (kwotowy, procentowy), data rozpoczęcia i zakończenia promocji itp. Wybierając poszczególne parametry, zyskasz całkowitą kontrolę nad oferowaną zniżką.

Pakiety (Plus/Pro)

Dzięki pakietom możesz sprzedawać dostęp do wybranych kursów, łącząc je w jeden produkt. Pozwala to podnieść cenę jednostkowej sprzedaży i zwiększyć zysk, szczególnie gdy dostęp do pakietów jest limitowany czasowo lub ilościowo.

Śledzenie postępów (Plus/Pro)

Każdy kurs ma możliwość aktywacji modułu śledzenia postępów. Kursanci mogą dzięki temu odznaczać przerobione lekcje i sprawniej poruszać się po zawartości kursu.

Ograniczony czasowo dostęp do kursu (Pro)

Ustawienie czasowego dostępu do kursu daje możliwość tworzenie kursów płatnych abonamentowo. Dodatkowy moduł – powiadomień o wygasającym dostępie (z opcją generowania kodu zniżkowego) – zachęca do wykupienia dostępu na kolejny okres.

Udostępnianie treści z opóźnieniem (Plus/Pro)

Udostępnianie zawartości kursu z opóźnieniem daje możliwość kontroli nad procesem nauki kursantów. To również możliwość sprzedaży abonamentu, w którym bez przedłużenia dostępu do kursu, nie uzyskuje się wglądu do kolejnych treści.

Klonowanie kursów (Plus/Pro)

Możliwość łatwego kopiowania kursów pozwala w szybki sposób utworzyć różne odmiany kursów, np. wersje standard, premium, VIP itp. Dzięki temu można z łatwością stworzyć kilka produktów i zmaksymalizować zysk.

Możliwość sprzedaży kursu na prezent (Pro)

Opcja da umożliwia sprzedaż kursów w formie voucherów, którymi kupujący mogą obdarować dowolnie wybraną osobę. Voucher w formie pliku PDF może zostać wydrukowany i wręczony w formie fizycznego upominku.

Integracja z zewnętrznymi skepami (Pro)

Prowadzisz już sklep na WooCommerce lub Shoplo i chcesz za jego pomocą sprzedawać dostęp do kursów? Nie ma problemu! Dzięki naszej integracji zrobisz to z łatwością obsługująć sprzedaż w swoim sklepie, a dostęp do kursów na platformie WP Idea.

Zobacz, jak działa platforma!

Chcesz sprawdzić, jak działa WP Idea?

Skorzystaj z niezobowiązującego 30-dniowego okresu próbnego!

Wahasz się między wyborem odpowiedniej platformy do tworzenia i sprzedaży kursów internetowych? Chciałbyś mieć możliwość przetestowania produktu przed zakupem?

My dajemy Ci taką możliwość!

Gdzie jest haczyk? To opcja tylko dla osób zdecydowanych, które chcą ruszyć ze swoim kursem. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas – wystarczy, że skorzystasz z formularza dostępnego obok.

My zainstalujemy i skonfigurujemy dla Ciebie WP Idea, dając Ci możliwość przetestowania platformy przez 30 dni!

Jeśli uznasz, że chcesz z nami zostać, wybierzesz dogodną dla siebie opcje, a my zajmiemy się resztą.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Michał Jaworski, ul. Bielawy 22, 62-530 Kazimierz Biskupi, e-mail: kontakt@upsell.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Ile to kosztuje?

Ile może kosztować narzędzie ułatwiające pracę, pozwalające zaoszczędzić czas i pomagające tworzyć kursy, które będą zasilać Twój budżet? Jednym słowem – narzędzie, które wykona żmudną i czasochłonną pracę, automatyzując ją dla Ciebie.

Kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych? Nie, to nie jest jego cena! To wyniki sprzedażowe, jakie uzyskują osoby, które korzystają z WP Idea podczas JEDNEJ kampanii sprzedażowej, a robią ich kilka w roku!

Zobacz wyniki sprzedaży jednego z kursów stworzonego na platformie WP Idea.

Tniemy koszty…

Wiesz, ile zapłacisz, za tego typu platformę w agencji interaktywnej? 20.000 zł albo nawet więcej!  Myślisz, że to dużo? To przyjrzyj się poszczególnym kosztom. Dedykowany szablon –  minimum 4.000 zł. Pojedyncza integracja z systemem płatności, mailingowym lub fakturującym –  1.000 – 2.000 zł ( w WP Idea jest aż 15 integracji i ciągle przybywają nowe). Inne funkcje, które znajdziesz w WP Idea, jak: zabezpieczanie treści, automatyczne przydzielanie dostępu, obsługa abonamentów, czy kody zniżkowe, to koszt ok. 8.000 – 15.000 zł.

Ostatecznie agencja i tak skorzysta z WP Idea albo zatrudni podwykonawcę. Pomińmy więc pośredników i utnijmy ten koszt. Teraz już za znacznie mniejszą kwotę możesz mieć platformę do tworzenia kursów internetowych!

Co więcej, WP Idea to platforma, która może obsłużyć nieograniczoną liczbę kursów. Pomyśl tylko, jak wiele korzyści da Ci wdrożenie takiego narzędzia do sprzedaży na Twojej stronie. Raz ustawiona sprzedaż będzie dla Ciebie pracować 24 godziny na dobę!

Oto co otrzymasz, gdy tylko zamówisz platformę...

Oprogramowanie WP Idea
WP Idea to narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów internetowych bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Zainstalujemy i skonfigurujemy je dla Ciebie. Dzięki temu otrzymasz rozwiązanie gotowe do pracy! Od razu możesz dodać swój kurs online oraz rozpocząć sprzedaż. Łatwiej się nie da!

Rok darmowych aktualizacji
Oprogramowanie WP Idea ciągle ewoluuje, aby spełniać wszystkie wymagania klientów. Wraz z oprogramowaniem
otrzymasz aż rok aktualizacji WP Idea i tym samym zyskasz dostęp do nowych funkcji, które pojawią się w tym czasie.
Dzięki temu będziesz tworzyć jeszcze lepsze kursy!

Rok wsparcia technicznego
Boisz się, że natkniesz się na problem, który sprawi Ci trudność w obsłudze oprogramowania lub sprzedaży kursu?
Nie martw się, nie zostawiamy Cię bez opieki. Zależy nam, aby Twój kurs online wystartował i cieszył się jak
największą popularnością. Z chęcią Ci pomożemy.

Pakiet OPIEKA
Mnóstwo osób bagatelizuje kwestie związane z bezpieczeństwem. Pakiet OPIEKA zapewnia regularne, codzienne wykonywanie kopii zapasowych Twojego systemu – w razie włamania, wirusa, utraty danych itp. Dzięki temu, jeżeli wystąpi problem, szybko przywrócimy Twoją stronę do działania. Zadbamy też o monitoring i będziemy sprawdzać, czy strona nie została zainfekowana. Otrzymasz również rozszerzoną pomoc związaną z konfiguracją i użytkowaniem platformy.

Dokładną instrukcję obsługi
Dzięki przejrzystej i prostej instrukcji bez problemu poradzisz sobie z ustawieniem nawet najbardziej zaawansowanych funkcji oprogramowania.

30-dniową gwarancję satysfakcji
Testuj bez zmartwień – masz 30 dni, aby zwrócić oprogramowanie, jeśli nie spełni ono Twoich oczekiwań lub nie sprawdzi się w Twoim biznesie. Wystarczy jeden Twój e-mail!

Fakturę VAT (23%)
Bez problemu uwzględnisz zatem oprogramowanie w kosztach swojej działalności.

To takie łatwe!

Jedyne czego potrzebujesz, aby zacząć sprzedawać własne kursy online, to własny serwer oraz domena (lub subdomena
np. kursy.mojastrona.pl). Jeśli ich nie posiadasz – nie martw się – doradzimy w ich wyborze i pomożemy w zakupie. Koszty serwera i
domeny zaczynają się już od niecałych 100 zł rocznie.

Wybierz wersję WP Idea idealną dla siebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wersje platformy WP Idea. Dzięki temu możesz wybrać narzędzie, które najlepiej spełni twoje wymagania. Dostępna jest wersja START, PLUS I PRO. Dobierz rozwiązanie idealne dla siebie!

Opcja ratalna i subskrypcyjna

Interesuje Cię opcja płatności ratalnej lub platforma hostowana na naszym serwerze z wybraną funkcjonalnością w cenie już od 97 zł netto miesięcznie? Napisz do nas (formularz pod cennikiem), a przeslemy Ci szczegóły!

START

Na początek
2000
997 zł
 • Kreator kursów (bez limitu)
 • Integracja z systemem płatności
 • Integracja z systemem fakturującym
 • Integracja z systemem mailingowym
 • Dedykowany, responsywny szablon
 • Kody zniżkowe
 • Import kursantów
 • 1 rok wsparcia standard
 • 1 rok aktualizacji
 • Instrukcja obsługi
 • 45 dni Pakiet OPIEKA
 • Faktura VAT

PLUS

Zrób więcej
3200
1597 zł
 • Kreator kursów (bez limitu)
 • Integracja z systemem płatności
 • Integracja z systemem fakturującym
 • Integracja z systemem mailingowym
 • Dedykowany, responsywny szablon
 • Kody zniżkowe
 • Import kursantów
 • Możliwość tworzenia pakietów
 • Możliwość klonowania kursów
 • Śledzenie postępów
 • Udostępnianie treści z opóźnieniem
 • 1 rok wsparcia standard
 • 1 rok aktualizacji
 • Instrukcja obsługi
 • 60 dni Pakiet OPIEKA
 • Faktura VAT

PRO

Najwięcej możliwości
5000
2497 zł
 • Kreator kursów (bez limitu)
 • Integracja z systemem płatności
 • Integracja z systemem fakturującym
 • Integracja z systemem mailingowym
 • Dedykowany, responsywny szablon
 • Kody zniżkowe
 • Import kursantów
 • Możliwość tworzenia pakietów
 • Możliwość klonowania kursów
 • Śledzenie postępów
 • Udostępnianie treści z opóźnieniem
 • Obsługa dostępu abonamentowego
 • Możliwość startu kursu z ustaloną datą
 • Możliwość dodawania wariantów cenowych
 • Możliwość sprzedaży kursów na prezent
 • Możliwość integracji z istniejącym sklepem (WooCommerce, Shoplo)
 • Quizy / Testy wiedzy
 • 1 rok wsparcia
 • 1 rok aktualizacji
 • Instrukcja obsługi
 • 75 dni Pakiet OPIEKA
 • Faktura VAT
Popularna

Masz jakiekolwiek pytania? Napisz do nas!
(wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz)

Wypełniająć poniższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Zgoda jest dobrowolna i przysługuje Ci prawo do wyofania je w dowolnym momencie. Możesz również poprosić o dostęp do Twoich danych w celu ich poprawienia.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Michał Jaworski, ul. Bielawy 22, 62-530 Kazimierz Biskupi, e-mail: kontakt@upsell.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

WP Idea to 100% gwarancji

Daję Ci 30 Dniową, Bezwarunkową Gwarancję Natychmiastowego Zwrotu Pieniędzy Bez Pytań i Żalu Jeżeli COKOLWIEK Cię Nie Usatysfakcjonuje.

Jeżeli po nabyciu oprogramowania w ciągu 30 dni z jakiejkolwiek przyczyny (albo i nawet bez przyczyny) coś Ci się nie spodoba, albo nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany wystarczy, że wyślesz do mnie email, a NATYCHMIAST odeślę Ci pieniądze, bez pytań i żadnych problemów.

Dlaczego taka gwarancja?

Powód jest jeden: wiem, że WP Idea to konkretny i sprawdzony produkt, który pozwala na natychmiastową automatyzację biznesu. Dlatego nie boję się, że zwrócisz to narzędzie, bo wiem, że będziesz w 200% zadowolony!

FAQ (Najczęściej zadawane pytania)

Czy ceny pakietów to ceny netto czy brutto?

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Podatek VAT zostanie doliczony przy przejściu do zamówienia.

Czy płatność za platformę jest jednorazowa?

Tak, płatność jest jednorazowa. Po okresie roku możliwe jest przedłużenie pakietu wsparcia i aktualizacji na preferencyjnych warunkach.

Jakie są dodatkowe koszty związane z platformą?

Aby platforma działała, potrzebna jest jeszcze domena i hosting. Poza tym niezbędne jest konto w wybranym systemie płatności oraz opcjonalnie konta w systemie mailingowym i fakturującym. Dodatkowym kosztem może być również hosting wideo (vimeo.com, wistia.com itp.).

Czym różnią się poszczególne pakiety?

W każdym pakiecie otrzymujesz oprogramowanie WP Idea, instrukcję oraz wsparcie i aktualizacje. Funkcje oprogramowania różnią się w zależności od pakietu i zostały przedstawione w tabeli powyżej. Maksymalny czas odpowiedzi na pytania przesyłane do naszego wsparcia różni się w zależności od pakietu i wynosi od 3 dni (pakiet Start) do 1 dnia roboczego (pakiet Pro).

Jakie korzyści daje Pakiet OPIEKA?

Pakiet OPIEKA to pakiet usług, dzięki którym Twoja platforma kursowa będzie bezpieczna (skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowanie, monitoring dostępności). W pakiecie OPIEKA otrzymujesz również rozszerzone wsparcie (logowanie na platformie, konfigurowanie platformy i innych składników, dostęp przez FTP itp.) oraz dostęp do konsultacji w razie nietypowych pytań i wyzwań.

Jakie systemy płatności obsługuje platforma?

Platforma WP Idea posiada wbudowaną integrację z następującymi systemami płatności: PayPal (bez płatności cyklicznych), tpay.com (transferuj.pl), PayU, Dotpay, Przelewy24. Możesz przeprowadzać szybkie testy bez konieczności dokonywania realnych płatności. Platforma pozwala aktywować dowolną liczbę integracji jednocześnie np. PayPal i tpay.com.

Jakie systemy fakturujące obsługuje platforma?

Platforma posiada integrację z 5 systemami fakturującymi: iFirma, wFirma, inFakt, Taxe oraz fakturownia.pl. Jeśli nie masz jeszcze żadnego systemu do automatycznego wystawiania faktur, to rekomendowane jest skorzystanie z systemu Fakturownia.

Jakie systemy mailingowe obsługuje platforma?

Platforma pozwala na integrację z następującymi systemami mailingowymi: GetResponse, FreshMail, MailerLite, SALESManago, MailChimp, ActiveCampaign, Interspire, iPresso i Converkit. Integracja pozwala zapisywać kursantów na wybraną listę mailingową po zakupie danego kursu. Możliwe jest również włączenie opcjonalnego zapisu na newsletter.

Jaka jest funkcjonalność kodów zniżkowych?

Kody zniżkowe dostępne na platformie mogą być ustawione jako kwotowe lub procentowe. Możliwe jest też ustawienie daty początku i końca promocji, maksymalnej liczy użyć, czy ograniczyć dany kod do konkretnego kursu.

Jakie możliwości daje opcja klonowania kursów?

Dzięki funkcjonalności klonowania kursów możliwe jest skopiowanie całego kursu i utworzenie na tej podstawie nowego. Dzięki temu można szybko stworzyć podobny kurs lub różne wersje cenowe sprzedawanego kursu (Premium, VIP itp.). Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Do czego służy śledzenie postępów?

Śledzenie postępów to funkcjonalność, która pozwala kursantom odznaczać przerobiony materiał i śledzić jaka część kursu została już zrealizowana. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Do czego służy funkcja udostępniania materiałów z opóźnieniem?

Funkcja ta pozwala na udostępnianie kolejnych lekcji w określonym czasie. Możliwe jest np. ustawienie, by nowa lekcja dostępna była co 24 godziny, dzięki czemu kursant skupi się na obecnie dostępnym materiale. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Czy platforma pozwala na sprzedaż kursów w zestawach?

Tak, możliwe jest tworzenie pakietów z dowolnych kursów utworzonych na platformie. Taki pakiet ma niezależną cenę i ustawienia integracyjne. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Czy platforma pozwala na sprzedaż dostępu do kursu w formie abonamentowej?

Tak, możliwa jest sprzedaż dostępu do kursu w formie abonamentowej. W takim przypadku należy zdefiniować czas dostępu do kursu (np. 30 dni) oraz przypomnienia o kończącym się dostępie. Możliwe jest również automatyczne generowanie kodu zniżkowego, który jest ważny, dopóki subskrypcja jest aktywna – zachęcając tym samym do przedłużenia dostępu na kolejny okres. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakiecie Pro.

Czy poradzę sobie z uruchomieniem oprogramowania?

Staramy się, aby narzędzia, które tworzymy, były intuicyjne i proste w obsłudze. Jeżeli jednak napotkasz jakiś problem, pomożemy. Razem z oprogramowaniem otrzymujesz dostęp do wsparcia, dzięki któremu poradzisz sobie z napotkanymi trudnościami.

Do czego służą warianty cenowe?

Dzięki nim możemy ustawić różne opcje cenowe danego produktu.

Jak liczona jest ważność Pakietu Opieka?

Ważność Pakietu Opieka liczona jest od daty zakupu oprogramowania.

Mam dodatkowe pytanie, co zrobić?

Napisz do nas na adres pytania@wpidea.pl. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

Skąd wziąć regulamin i inne dokumenty?

Gotowe pakiety dokumentów są dostępne na naszej stronie. Znajdziesz je tu: Pakiet Działaj Legalnie a także Pakiet RODO Krok po kroku.

Copyright 2016-2018 – WP Idea & upsell.pl & Better Profits – Wszelkie prawa zastrzeżone.