Odwiedź nasze profile:

Witaj na blogu WP Idea!

Wybrane dla Ciebie

24 listopada 2021 Brak komentarzy

Jak stworzyć i sprzedać kurs online we własnym tempie, bez zadyszki? Jak połączyć sprzedaż produktów fizycznych z produktami cyfrowymi? I co oznacza powiedzenie „Balkon is the limit”? Na te wszystkie pytania odpowie Jadwiga Korzeniewska – autorka trzech kursów online, w których uczy, jak ociągać cele w zgodzie z sobą.

16 listopada 2021 Brak komentarzy

70%, Taniej niż kiedykolwiek! Dwa w cenie jednej! Połowa ceny! Tak tanio już nie będzie!… Takie hasła reklamowe pod koniec listopada pojawiają się prawie wszędzie. Oznacza to jedno, zbliża się Black Friday, czyli dzień promocji, rabatów i wyprzedaży. U nas jednak tego nie znajdziesz. Dlaczego?

15 listopada 2021 Brak komentarzy

Nie chcesz wydawać pieniędzy na platformę kursową, której nie znasz? Zastanawiasz się, czy spełni Twoje oczekiwania? Chcesz sprawdzić, czy poradzisz sobie ze stworzeniem własnego kursu? Rozumiemy te obawy, dlatego dajemy możliwość przetestowania platformy WP Idea przez 15 dni za darmo! Jak to zrobić?

3 listopada 2021 Brak komentarzy

Zaczęła od sprzedaży kursów online, teraz tworzy największą platformę subskrypcyjną w Polsce! Jak do tego doszła i jaki ma pomysł na rozwój Klubu PSC? Dlaczego chce zrezygnować z dalszego budowania marki osobistej? I jaką radę ma dla osób zaczynających swoją przygodę z kursami? Na te i wiele innych pytań odpowie Ola Budzyńska, znana jako Pani […]

19 października 2021 Brak komentarzy

Jakie narzędzia storytellingu pomagają w biznesie? Które ujęcia filmowe warto wykorzystać tworząc kurs online? Jak za pomocą opowieści budować relacje, które pomagają w biznesie i nadają mu ludzką twarz? Na te wszystkie pytania odpowie Monika Górska – reżyserka, dziennikarka i ekspertka w dziedzinie storytellingu.

8 października 2021 Brak komentarzy

Wystarczy kilka prostych zabiegów, by strona z ofertą Twojego kursu wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Nie trzeba zatrudniać grafika ani instalować wielu niepotrzebnych wtyczek. W czym więc tkwi sekret? Dzisiaj zajrzymy na stronę Moniki Brzostek, by zobaczyć, jak przy pomocy kliku prostych zabiegów zbudowała atrakcyjną wizualnie ofertę swojego kursu.