WP_News1712

Zmiany w certyfikatach, na które wszyscy czekaliśmy!

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość… A właściwie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich kursantów.

Od teraz wystawianie certyfikatów w WP Idea jest jeszcze prostsze!

Nowy edytor i nowe możliwości

Można powiedzieć, że w temacie certyfikatów nastąpiła prawdziwa rewolucja. Obsługa nowego edytora jest uproszczona, a wygląd edytora przyjazny i przejrzysty.

Możesz dokonać aktywacji wybranego przez siebie wzoru dostępnego w bibliotece WP Idea lub stworzyć całkowicie nowy wzór. Edycja odbywa się poprzez pracę w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni roboczej, pozwalającej na podejrzenie finalnej wersji certyfikatu po każdej wprowadzonej zmianie.

Intuicyjne menu pozwala na przeciągnięcie we wskazane miejsce różnych elementów, jak nazwa kursu, imię i nazwisko kursanta, logo Twojej firmy, czy też wczytanie dowolnego tła dla certyfikatu. W nowym polu roboczym, dzięki dodatkowemu menu podręcznemu, możesz zmienić kolor i krój czcionki, jej wielkość, rozstawienie itd. Liczba możliwych do wdrożenia wariantów jest naprawdę ogromna.

To wszystko sprawia, że tworzenie wymarzonego szablonu certyfikatu staje się kreatywnym i naprawdę przyjemnym zajęciem 😉

Zresztą, przekonaj się na własne oczy!

Koniecznie zerknij na nowy edytor i podziel się z nami swoją opinią na temat jego użytkowania.

Nie korzystasz jeszcze z rozwiązań WP Idea? Koniecznie zapisz się na 15-dniowy trial i zobacz, jak łatwo tworzy się szkolenia online!

Boisz się skoku na głęboką wodę? Zacznij od testów!

Dajemy Ci 15 darmowych dni na wypróbowanie platformy WP Idea.

W tym czasie możesz przetestować jej funkcje, zaprojektować lekcje, dodać materiały i ustawić wszystko zgodnie ze swoimi wymaganiami. W trakcie testów również możesz liczyć na naszą pomoc!

Gdy zdecydujesz się na zakup platformy, wówczas wszystkie ustawienia zostaną z Tobą i do razu będziesz mógł wystartować ze sprzedażą, nie wychodząc z domu!

Udostępnij na Facebooku ->

Share on facebook
Facebook
Jesteśmy gotowi do działania, i czekamy na Twoją wiadomość.

pytania@wpidea.pl