Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

To jedno z tych pytań, które zwykle wprowadza nas w swego rodzaju zakłopotanie. Dlaczego? Ponieważ przyjęta przez nas filozofia każe nam się koncentrować na użytkownikach naszego oprogramowania a nie konkurencji – to klienci są dla nas sygnałem do zmian. Od lat idziemy własną ścieżką i nie przyglądamy się na bieżąco temu, jak rozwijają swoje produkty inni.

Dzieje się to z kilku prostych względów:

  • nie chcemy sugerować się innymi w kwestiach rozwoju – planujemy nowe funkcjonalności, zmiany i usprawnienia na wiele miesięcy do przodu, bazując przede wszystkim na sugestiach ze strony uzytkowników WP Idei.
  • nie chcemy się z nikim ścigać, robimy wszystko by nasza codzienna praca sprawiała nam wiele radości, co finalnie przekłada się na jakość naszych produktów,
  • chcemy podążać własną ścieżką, rozwijając produkty dopasowane do społeczności, która z nich korzysta. Nie chcemy przyciągać osób ze skrajnie różnymi od nas wartościami.

Każdy produkt ewaluuje. Zmiany następują relatywnie szybko, a nasza rozbudowana już społeczność składająca się z setek użytkowników oczekuje od nas stabilności i rozsądnych decyzji dotyczących dalszych zmian. Bazują oni bowiem na naszym produkcie, a w wielu przypadkach WP Idea stanowi core ich biznesu. Zdajemy sobie z tego w pełni sprawę, więc staramy się reprezentować to, czego sami byśmy oczekiwali od innych.

Jeśli jednak drogi Kliencie oczekujesz od nas pewnych porównań, to pozwól proszę, że zrobimy to w nieco inny sposób, tj. za pośrednictwem kilku istotnych z perspektywy Klienta faktów.

Istotne fakty:

  • WP Idea to najdłużej rozwijana, w pełni polska platforma do kursów online,
  • Posiadamy setki zadowolonych Klientów, a w tym wielu znanych influencerów,
  • Do rozwoju platformy zaangażowani są na stale nasi programiści, którzy znają ją jak przysłowiową “własną kieszeń”,
  • WP Idea jest bardzo intuicyjna i opiera się na środowisku WordPress, dzięki czemu każdy sobie z nią poradzi,
  • Stanowi kompletny produkt – wystarczy kilka kliknięć i można rozpoczynać swoją przygodę z kursami online 😉

Mamy nadzieję, że wylistowane powyżej informacje okazały się dla Ciebie użyteczne.

Wierzymy we współpracę na lata i jednocześnie wolność wyboru. Dlatego wspieramy Cię tak długo, jak długo się na to zdecydujesz, ale gdy zechcesz z jakiegokolwiek powodu zrezygnować z naszej pomocy, to nadal posiadasz platformę – nie zostajesz z niczym.

Warto wiedzieć:
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące dowolnego tematu związanego z funkcjonalnościami, licencją, cennikiem lub konfiguracją to zapraszamy Cię do kontaktu.

Zachęcamy też do zamówieniu dostępu do demo na 15 dni – jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/łeś 😉

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Tak Nie

Jak możemy pomóc?