Sprzedaż kursów online to świetny pomysł, jeśli wszystko masz dobrze zorganizowane. WP Idea pomaga tworzyć kursy bez znajomości programowania. Nie musisz być ekspertem od Javy, PHP czy MySQL. Musisz czuć chęć dzielenia się tym, co kochasz robić. 

WP Idea dostarczy całą technologię. Ty — swój talent, pasję i wiedzę.

Najważniejsze na początek:
1. Nasz ekspert pomoże Ci w instalacji i konfiguracji oprogramowania (w każdej opcji).
2. Możesz przetestować platformę bezpłatnie.

 15 dniowy okres próbny

Brak prowizji

Twoje przyszłe zyski są tylko Twoje.

Brak abonamentu

Jedna wpłata, wiele możliwości, 3 pakiety.

Gwarancja satysfakcji

30 dni na zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.

COKOLWIEK ROBISZ, ZMIEŃ TO W KURS I ZARABIAJ WIĘCEJ

Stwórz kurs i sam zobacz, co się wydarzy. WP Idea da Ci szansę na kontakt z tysiącami odbiorców bez tysięcy godzin samodzielnego kodowania.

Wystarczy, że masz coś do przekazania. WP Idea pomoże Ci to zmonetyzować.

Stworzyliśmy system do obsługi i sprzedaży kursów online, któremu zaufali najwięksi blogerzy i blogerki w Polsce – Jason Hunt, Doktor Ania czy Pani Swojego Czasu. Działa na setkach stron, kursów i treningów online w Polsce. Sprawdza się w wielu branżach, od finansów do fitnessu.

Kursy stworzone na WP Idei są kupowane codziennie i przynoszą swoim twórcom wiele dochodów i satysfakcji. Możesz przetestować platformę bezpłatnie i zobaczyć, jak to działa. 

Jedyne, co jest potrzebne, to stworzony przez Ciebie kurs. WP Idea zajmie się resztą: automatycznie przyzna ustalone przez Ciebie dostępy do kursu, wystawi faktury oraz wyśle pliki.

WP Idea to automat do sprzedawania Twojej wiedzy. Dziel się wiedzą i pasją. Zmieniaj świat (i swój stan konta) na lepsze :).

Przewiń w dół i poznaj ideę stojącą za WP Ideą:

JAK TO DZIAŁA

OTRZYMASZ KOMPLETNE NARZĘDZIE DO SPRZEDAŻY KURSÓW

WP IDEA to system do tworzenia i sprzedaży kursów na stronie czy blogu. Żadnych abonamentów, limitów czasowych czy ilościowych. WP Ideę kupujesz jednorazowo i na zawsze. Zamówienia, faktury, wysyłka, przelewy — wszystko jest automatyczne! Nie musisz tracić czasu na tworzenie własnej platformy kursowej ani kupować jej u zewnętrznych programistów. WP Idea to gotowe, pudełkowe rozwiązanie dla osób chcących zarabiać w sieci. Droga do sprzedaży pierwszego kursu może być naprawdę krótka:

INSTALACJA

Wykup opcję WP Idei, która Ci odpowiada (są trzy ») lub wypróbuj bezpłatnie.

Pamiętaj, masz 15 dni na zwrot bez kosztów. Pomożemy Ci w całym procesie instalacji systemu.

WGRANIE KURSU

Wybierz szablon i dodaj kursy. Dzięki wygodnemu kreatorowi jest to naprawdę proste. Każdy detal jest tu oparty o sugestie, klientów.

Zobacz film, jak dodaje się kurs

SPRZEDAŻ

Gdy opublikujesz kurs online, pozostaje Ci jedynie promować stronę, rozwijać ofertę i cieszyć się zamówieniami.

System WP Idea zadba o resztę, rozsyłając maile, faktury i materiały dla kursantów.

Jak zacząć?

Jedyne, czym musisz dysponować, to konto płatności online przypisane do Twojej firmy oraz… kurs, który chcesz sprzedawać.

Otrzymasz rok darmowych aktualizacji, rok wsparcia technicznego i aż 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny. Instalacja systemu jest gratis.

Ludzie z ideą — poznaj nas bliżej

WP Idea to rozwiązanie opracowane przez stabilny zespół przyjaciół, którzy jednocześnie są ekspertami od programowania.

Pracujemy razem od lat, zarówno przy systemie sprzedaży kursów, jak i wielu innych projektach związanych z internetem, IT, elektroniką czy sprzedażą online.

Projektujemy platformy, aplikacje oraz złożone narzędzia, dzięki którym nasi klienci mogą działać skuteczniej i szybciej.

Wszystkie nasze działania łączy jedno — koncentracja na korzyści dla klienta. Jesteśmy specjalistami od zwiększania jego zysków w sieci.

Jeśli brzmi to dla Ciebie sensownie —

POROZMAWIAJMY »

Opinie

OPINIE O NASZEJ IDEI. POSŁUCHAJ BLOGERÓW I E-PRZEDSIĘBIORCÓW

WP Idea pomogła setkom ludzi z pomysłem zmienić pasję w źródło zarobku. Dziesiątki z nich utrzymują się wyłącznie z blogowania i kursów,  a niektórzy stali się internetowymi milionerami. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i cieszymy się, że możemy dostarczyć  mechanizmy, które pomagają zmieniać talenty w zyski. Zobacz, co nasi klienci mówią o WP Idea:

Sprawdź również recenzje nagrane przez naszych użytkowników

FUNKCJE SYSTEMU

ZMIEŃ WIEDZĘ W KURS I ZARABIAJ. NA TYM POLEGA WP IDEA

Twoją częścią pracy jest pomysł, jaki kurs chcesz sprzedawać.  Reszta jest tak automatyczna, jak to tylko możliwe.

Wybierasz szablon i kolory, wgrywasz pliki i zawartość kolejnych części kursu, ustawiasz swoje konto płatności. Gotowe!

Czy masz już pomysł na nazwę kursu?
Jeśli tak, możemy zaczynać!

Jak to możliwe?

Moduł WP Idea sam stworzy konto dla kursanta, wyśle dane do logowania, przyjmie płatność, wystawi fakturę i wyśle maila. Tobie pozostanie opracowywanie kolejnych ciekawych kursów i cieszenie się zautomatyzowanymi zyskami.

WP Idea

System WP Idea bazuje na otwartym oprogramowaniu WordPress. Dzięki temu po zakupie użytkujesz swoją własną instalację systemu i w pełni go kontrolujesz. Jesteś zawsze na swoim.

Otrzymasz rok darmowych aktualizacji, rok wsparcia technicznego i aż 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny.  Instalacja systemu jest gratis.

TWÓJ POMYSŁ NA KURS, NASZA WP IDEA. TAK TO DZIAŁA

Wystarczy, że masz coś, czego chciałbyś uczyć innych. Możesz zrobić z tego film, audiobooka albo prezentację. To wszystko! Nie musisz znać się na kodowaniu ani technologii. Pomoc w zamianie Twojej wiedzy w kurs dostępny online to nasze zadanie. Otrzymasz:

KREATOR KURSU

Stworzyliśmy kreator tworzenia kursu internetowego, który z założenia ma być wygodny nawet dla osoby, która nie zna się na tworzeniu stron www. Ty masz zawartość kursu, my system, który pomoże zaoferować go klientom. Proste!

PRZEJRZYSTY SZABLON

WP Idea nie narzuca stylu, lecz umożliwia jego swobodny wybór. Strona z kursami ma być spójna z resztą witryny, powinna angażować do działania i pomagać w sprzedaży. Znajdziesz w nim przydatne funkcje ułatwiające optymalizację strony pod kątem lepszej sprzedaży.

ŁATWE PŁATNOŚCI, KSIĘGOWOŚĆ I KAMPANIE

WP Idea jest w pełni zintegrowana z najpopularniejszymi systemami płatności online (obsługuje też kryptowaluty), systemami fakturującymi i narzędziami do kampanii reklamowych (systemy mailingowe, Facebook itp.). Promocja i rozliczanie transakcji stają się proste, szybkie i przyjemne. Możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze.

Dodatkowe funkcje naszego systemu

Moduł WP Idea dostosuje się do Twoich planów, pomysłów i stylu działania. Na wygodę, która przekonała do WP Idei przedsiębiorców z milionami wejść i tysiącami transakcji, składają się liczne drobne funkcje, które czynią biznes w sieci łatwiejszym. Między innymi:

Oraz wiele więcej...

Otrzymasz dużo więcej korzyści niż przykładowe powyżej, rok darmowych aktualizacji oraz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny.  Instalacja systemu jest gratis.

WYPRÓBUJ

SPRAWDŹ ZA DARMO, CZY WP IDEA JEST DLA CIEBIE

Chciałbyś mieć możliwość przetestowania produktu przed zakupem? My dajemy Ci taką możliwość!

Na WP Idei działa wiele najpopularniejszych platform kursowych w Polsce. Przekonaj się sam, co sprawia, że ich twórcy zostają z nami.

15 DNI TESTÓW GRATIS

INSTALACJA GRATIS

WSPARCIE GRATIS

Jesteśmy pewni naszej jakości i nie boimy się dać na nią gwarancji. Próba nic nie kosztuje — kliknij i przetestuj nowe funkcje:

PRO TIP: 45 DNI ZAMIAST 15.
Jeśli kupisz pakiet WP Idea po 15 darmowych dniach, nadal masz 30 dni na zwrot bez żadnych kosztów. Efekt — 45 dni bezpłatnego testowania! 

DLACZEGO WARTO

CENA? SETKI RAZY MNIEJSZA NIŻ ZYSKI

Prawdziwą ceną każdego rozwiązania jest zysk, jaki przynosi. Jeśli coś zarabia więcej, niż kosztuje, jest tanie.

WP Idea potrafi zarobić dla właściciela dziesiątki, czasem setki tysięcy złotych, a kosztuje ułamek takich sum.

Najtańsza rzecz jest droga, jeśli nie daje zysku. Mało tego, najdroższe bywają rzeczy darmowe — bo zużywają Twój czas, dając bardzo mało w zamian.

WP Idea to niewielka inwestycja, która potrafi przynieść wielkie korzyści. Masz trzy warianty do wyboru, a rozsądną cenę można podzielić na jeszcze rozsądniejsze raty. Warto się jej przyjrzeć.

Oto wykres wpłat z jednej kampanii prowadzonej na WP Idea 

Nasz moduł wykonuje za Ciebie (i dla Ciebie) dziesiątki czynności powtarzanych setki razy. To prawdziwa automatyzacja zysków.

TANIEJ NIŻ W AGENCJI, LEPIEJ NIŻ SAMEMU

Agencje interaktywne czasami robią świetne rzeczy. Świetne, ale też kosztowne! Co więcej, nigdy do końca nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Nie każdy szuka takiego rozwiązania. 

System kursowy WP Idea to rozwiązanie w pudełku, gotowe do wdrożenia bez budowania całości od zera. To tak, jakby zamówić mocny smartfon z salonu, zamiast ręcznie składać telefon tylko dla siebie. Unikat wcale nie będzie lepszy. Dopracowaliśmy tysiące szczegółów. Dla Ciebie to tysiące (złotych) korzyści.

Zobacz, ile zyskasz na jednej dobrej decyzji:

Zamówienie
w agencji interaktywnej

Dedykowany szablon

od 4 000 zł

W cenie

Pojedyncza integracja z systemem płatności, mailingowym lub fakturującym

1 500 - 3 000 zł

W cenie

Zabezpieczanie treści

3 000 - 6 000 zł

W cenie

Automatyczne przydzielanie dostępu

1 000 - 2 000 zł

W cenie

Obsługa abonamentów i kodów zniżkowych

od 5 000 do 8 000 zł

W cenie

Całkowity koszt

17 500 - 28 000 zł

Całkowity koszt

od 997 zł

Masz 30 dni na swobodne testy (gwarancja satysfakcji). Instalacja systemu jest gratis. 

OTRZYMASZ GOTOWĄ MASZYNĘ DO SPRZEDAWANIA KURSÓW

Ty dostarczasz kurs, a my wszystko, co jest potrzebne, by na nim zarabiać. WP Idea to:

Mocny silnik

Oprogramowanie WP Idea napędza ogromną część polskiego e-biznesu i blogosfery: od diet, przez coaching, po finanse. WPI to pewny partner w biznesie online.

Rok aktualizacji gratis

Przez cały rok będziesz otrzymywał najnowsze rozwiązania i funkcje – całkowicie za darmo! Twoje kursy mogą stawać się coraz lepsze bez dodatkowej pracy czy inwestycji.

Rok wsparcia technicznego

Jesteśmy zawsze blisko i zawsze chętnie pomagamy naszym klientom. Chcemy, by nasze rozwiązania pomagały im i ich zachwycały. Jeśli mają jakiekolwiek pytania, wystarczy dać nam znać, byśmy ruszyli do działania.

Brak ograniczeń

Nie martwisz się limitami liczby kursów, czy kursantów, gdyż platforma ich nie ma. Możesz spokojnie rozwijać swój biznes, bez obawy, że dopadną Cię dodatkowe koszty związane z WP Ideą.

Przyjazna instrukcja

WP Idea jest dla dla każdego, kto chce sprzedawać w sieci. Nie musisz mieć doktoratu politechniki, by zrozumieć instrukcję obsługi modułu WP Idea. Jest przejrzysta i dopasowana do potrzeb klienta — tak, jak cała WP Idea.

Faktura vat

Czytelne rozliczenia to podstawa — tu też nic nie komplikujemy. Na wszystko otrzymasz fakturę vat 23%. Wystarczy, że podasz dane przy zamówieniu.

Masz 30 dni na swobodne testy (gwarancja satysfakcji). Instalacja systemu jest gratis. 

ZAMÓW JUŻ TERAZ

DOPASUJ WP IDEĘ DO SWOJEJ IDEI

WP Idea dostępna jest w trzech wersjach. Wszystkie są doskonałe, ale każda wyspecjalizowana w czymś innym.

Start będzie idealna dla rozpoczynających karierę sprzedawców.
Plus sprawdzi się, gdy chcesz działać wydajnie, ale oszczędnie.
Pro to rozwiązanie dla zwycięzców — pełnia możliwości, jakie można wykorzystać do zdobywania klientów w sieci: abonamenty, quizy i wiele innych dodatków.

Zamów system odpowiedni do Twoich planów albo spytaj nas o radę. Nie musisz wiedzieć od razu, która WP Idea będzie dla Ciebie najlepsza »

NOWOŚĆ: opcja GO - połączenie zalet wersji pudełkowej i wersji abonamentowej

Nowy kurs może już dla Ciebie pracować, a Ty nie musisz od razu inwestować dużej kwoty. Wystarczy, że skorzystasz z opcji GO. W ten sposób WP Idea może zarobić sama na siebie.  Zobacz dlaczego warto wybrać opcję GO »

Zobacz trzy idee na Twój nowy kurs:

30 DNI GWARANCJI BEZ ŻADNYCH PYTAŃ

Testuj, sprawdzaj, zdecyduj potem. Masz całkowitą swobodę przez 30 dni od zamówienia, więc możesz zrobić próbę z czystej ciekawości. Zamów system i przekonaj się, że naprawdę przyłożyliśmy się do pracy. Zadbaliśmy o każdą złotówkę klienta. WP Idea po prostu mu się opłaca.

Dlaczego aż tak szeroka gwarancja? Bo lata doświadczenia pokazują, że dostarczamy klientom nawet więcej, niż się spodziewali, i otrzymujemy doskonałe opinie. Postaramy się, byś Ty również był zadowolony.

Bez podania przyczyny

Natychmiastowy zwrot

Bez dodatkowych pytań

Płacisz teraz, a w ciągu 30 dni możesz poprosić o zwrot. Instalacja systemu jest gratis.

FAQ

WP IDEA ODPOWIADA NA OCZEKIWANIA

WP Idea jest prosta w obsłudze mimo ogromnych możliwości. Jeśli znasz WordPressa, 75% funkcji od razu będzie wyglądać znajomo, i o to chodzi. To narzędzie do codziennej pracy w sieci, i takim je zaprojektowaliśmy. Reszta to szczegóły, które można szybko opanować. 

Klienci zadają nam kilka pytań, a po tygodniu wiedzą już wszystko. 

Zawsze jesteśmy do ich dyspozycji, a najpopularniejsze pytania zebraliśmy poniżej.

Zobacz najczęściej zadawane pytania i przekonaj się do WP Idei:

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Podatek VAT zostanie doliczony przy przejściu do zamówienia. Ceny brutto poszczególnych pakietów wersji pudełkowej są następujące: START – 1226,31 zł, PLUS –  1964,31 zł, PRO – 3071,31 zł.

Tak, płatność jest jednorazowa. Po okresie roku możliwe jest przedłużenie pakietu wsparcia i aktualizacji na preferencyjnych warunkach.

Aby platforma działała, potrzebna jest jeszcze domena i hosting. Poza tym niezbędne jest konto w wybranym systemie płatności oraz opcjonalnie konta w systemie mailingowym i fakturującym. Dodatkowym kosztem może być również hosting wideo (vimeo.com, wistia.com itp.).

W każdym pakiecie otrzymujesz oprogramowanie WP Idea, instrukcję oraz wsparcie i aktualizacje. Funkcje oprogramowania różnią się w zależności od pakietu i zostały przedstawione w tabeli powyżej. Maksymalny czas odpowiedzi na pytania przesyłane do naszego wsparcia różni się w zależności od pakietu i wynosi od 3 dni (pakiet Start) do 1 dnia roboczego (pakiet Pro).

Platforma WP Idea posiada wbudowaną integrację z następującymi systemami płatności: PayPal (bez płatności cyklicznych), tpay.com (transferuj.pl), PayU, Dotpay, Przelewy24, Paynow, Coinbase (kryptowaluty). Możesz przeprowadzać szybkie testy bez konieczności dokonywania realnych płatności. Platforma pozwala aktywować dowolną liczbę integracji jednocześnie np. PayPal i tpay.com.

Platforma posiada integrację z 5 systemami fakturującymi: iFirma, wFirma, inFakt, Taxe oraz fakturownia.pl. Jeśli nie masz jeszcze żadnego systemu do automatycznego wystawiania faktur, to rekomendowane jest skorzystanie z systemu Fakturownia.

Platforma pozwala na integrację z następującymi systemami mailingowymi: GetResponse, FreshMail, MailerLite, SALESManago, MailChimp, ActiveCampaign, Interspire, iPresso i ConvertKit. Integracja pozwala zapisywać kursantów na wybraną listę mailingową po zakupie danego kursu. Możliwe jest również włączenie opcjonalnego zapisu na newsletter.

Kody zniżkowe dostępne na platformie mogą być ustawione jako kwotowe lub procentowe. Możliwe jest też ustawienie daty początku i końca promocji, maksymalnej liczby użyć, czy ograniczyć dany kod do konkretnego kursu.

Dzięki funkcjonalności klonowania kursów możliwe jest skopiowanie całego kursu i utworzenie na tej podstawie nowego. Dzięki temu można szybko stworzyć podobny kurs lub różne wersje cenowe sprzedawanego kursu (Premium, VIP itp.). Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Śledzenie postępów to funkcjonalność, która pozwala kursantom odznaczać przerobiony materiał i śledzić jaka część kursu została już zrealizowana. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Funkcja ta pozwala na udostępnianie kolejnych lekcji w określonym czasie. Możliwe jest np. ustawienie, by nowa lekcja dostępna była co 24 godziny, dzięki czemu kursant skupi się na obecnie dostępnym materiale. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwe jest tworzenie pakietów z dowolnych kursów utworzonych na platformie. Taki pakiet ma niezależną cenę i ustawienia integracyjne. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwa jest sprzedaż dostępu do kursu w formie abonamentowej. W takim przypadku należy zdefiniować czas dostępu do kursu (np. 30 dni) oraz przypomnienia o kończącym się dostępie. Możliwe jest również automatyczne generowanie kodu zniżkowego, który jest ważny, dopóki subskrypcja jest aktywna – zachęcając tym samym do przedłużenia dostępu na kolejny okres. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakiecie Pro.

Staramy się, aby narzędzia, które tworzymy, były intuicyjne i proste w obsłudze. Jeżeli jednak napotkasz jakiś problem, pomożemy. Razem z oprogramowaniem otrzymujesz dostęp do wsparcia, dzięki któremu poradzisz sobie z napotkanymi trudnościami.

Dzięki nim możemy ustawić różne opcje cenowe danego produktu.

Gotowe pakiety dokumentów są dostępne na naszej stronie. Znajdziesz je tu: Pakiet Działaj Legalnie a także Pakiet RODO Krok po kroku.

Tak, platformę zakupujesz na zawsze. Po roku użytkowania wygasają usługi towarzyszące tj. wsparcie i aktualizacje. Platforma jednak działa tak, jak do tej pory – możesz tworzyć i sprzedawać kursy. Wsparcie i aktualizacje można przedłużyć na preferencyjnych warunkach. Przed ich wygaśnięciem wysyłamy informację wraz z rabatem.

Skontaktuj się z nami! Możesz skorzystać z chatu dostępnego w prawej cześci strony na dole, możesz zamówić rozmowę poprzez widget z lewej strony. Możesz też napisać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres email pytania@wpidea.pl. Postaramy się wszystko wyjaśnić.
KONTAKT

MASZ DOBRĄ IDEĘ? ZREALIZUJMY JĄ:

Masz pomysł na kurs? Zmieńmy go w rzeczywistość!

Daj nam znać, a pomożemy Ci stworzyć skuteczne internetowe narzędzie działające pod Twoją marką.

Porozmawiajmy i zobacz, jak możemy Ci się przydać.

Napisz, zadzwoń
lub wyślij wiadomość
szybkim formularzem.

+48 881 719 959

pytania@wpidea.pl

Formularz kontaktowy
[contact-form-7 id="1487" title="Formularz Kontaktowy" html_class="formularz-kontaktowy"]
Jesteśmy gotowi do działania, i czekamy na Twoją wiadomość.

pytania@wpidea.pl