Dziękuję Ci za zainteresowanie wersją testową oprogramowania WP Idea. Już za kilka minut otrzymasz dostęp do przygotowanej indywidualnie dla Ciebie instalacji. Wypatruj wiadomości wysłanej z adresu start@trywpi.com (jesli jej nie otrzymasz w ciągu 15 minut – zajrzyj do spamu – możesz też napisać do nas na pomoc@wpidea.pl). Znajdziesz w niej adres logowania do platformy oraz dane, które Ci to umożliwią.

Od czego zacząć?

Specjalnie dla Ciebie wstępnie skonfigurowaliśmy platformę, aby umożliwić Ci zaznajomienie się z jej fundamentalnymi funkcjami. Dzięki temu zobaczysz, jak wygląda przykładowy kurs, dowiesz się, w jaki sposób dodać kolejny i sprawdzisz, jak wygląda proces zakupu (podpięliśmy płatności Tpay w trybie testowym – możesz zatem bez problemu zasymulować płatność nie wydając realnie ani złotówki).

Wystarczy więc, że zalogujesz się do swojej wersji próbnej i możesz testować wszelkie dostępne funkcjonalności.

Gdy po okresie testowym zdecydujesz się na wykupienie platformy, będziesz mieć możliwość skorzystać z czystej instalacji, ale możemy też na Twoje życzenie przenieść testową, na której zaraz rozpoczniesz pracę. Możesz więc już teraz konfigurować ją pod własne wymagania, a nawet dodać swój kurs i jego zawartość – wszystko to może zostać przeniesione na Twoją domenę zaraz po wykupieniu licencji.

Co dalej?

Aby nieco pomóc Ci odnaleźć się w nowym dla Ciebie narzędziu, do dyspozycji masz:

a) naszą pomoc dostępną pod adresem support@upsell.pl oraz na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu panelu administracyjnego platformy,

b) serię drobnych wskazówek, które otrzymasz prosto na swoją skrzynkę mailową. Będą to krótkie, konkretne wskazówki wysyłane co jakiś czas. Dzięki temu poznasz cały wachlarz możliwości WP Idei, które będziesz mógł samodzielnie przetestować.

A co jeśli zechcesz testować platformę na własnej domenie i serwerze?

Odezwij się do nas – damy Ci znać jakie są możliwości i wspólnie wybierzemy tę najlepszą 🙂

I bardzo ważne…

Zapisz się teraz na nasz newsletter (kliknij tutaj i wypełnij formularz) i / lub polub na FaceBooku (kliknij poniżej).  Dzięki temu nie przegapisz żadnej promocji, czy interesującej informacji.